Çilek Kurusu Cips Çilek (Şekersiz) Kuru Meyve Kıtırı (50 gr)
Çilek Kurusu Cips Çilek (Şekersiz) Kuru Meyve Kıtırı (50 gr)

Çilek Kurusu Cips Çilek (Şekersiz) Kuru Meyve Kıtırı (50 gr)

Fiyat : ₺49,00(KDV Dahil)
:

%100 doğal, katkısız bir şekilde hasattan hemen sonra en taze çileklerden el değmeden şeker dahil hiçbir katkı maddesi ilave edilmeden özenle hazırlanmış meyve kurusu.

En sevilen meyve kurularından olan çilek kurusu Anamur'un en özel tatlarından biridir. Kuru meyveli yemeklerinizde bile kullanabileceğiz kurutulmuş çilek kıtırlarımızı hemen deneyin. Karışık kuru meyve tabaklarında sarı rengiyle ve mis gibi kokusuyla herkesin çok sevdiği kıtır çilek cipsimizi tadın ve alışkanlıklarınızı değiştirecek yeni doğal atıştırmalığınızla tanışın. Kuru meyveleri sevenleri kendine hayran bırakan Anamour Natural kurutulmuş çileği ofiste, okulda, sporda, yolda kısacası her yerde yanında.

Ürünlerimiz koruyucu ve katkı maddesi içermez. Dilimlenmiş çilek kurusu yaprak şeklinde ince dilimlidir. Ürün 50 gram ağırlığındadır.

Kurutulmuş gıdalarda daha iyisine ulaşmak çabamızda bizi ayrıcalıklı kılan şüphesiz işletmemizin üstün gıda standartlarıdır. Üretim tesisimizin ayrıcalıklı konumu sayesinde ürettiğimiz tüm ürünler, hasattan hemen sonra işletmemize gelir ve deneyimli kadın personellerimiz ile özenle seçilir, özenle kurutulur. Her meyve çeşidi kendine özgü özelliklerini koruyacak şekilde işlenir, kurutulur ve hijyenik ortamda paketlenip kullanıma sunulur. Hiçbir katkı maddesi kullanılmadan ürüne özgü tat, koku, lif ve tüm vitamin değerleri korunarak saklanır ve sizlere ulaştırılır. Sağlıklı kurutulmuş ürünlerimiz ve fonksiyonel ürünlerimiz ile mutluluğu yakaladığımız nice anlarımızın olması ümidiyle afiyetler dileriz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR